Pomysłowe gadżety – zaskocz bliskich bożonarodzeniowym prezentem
Magiczna rozrywka

Pomysłowe gadżety – zaskocz bliskich bożonarodzeniowym prezentem

Osoby mające dość świątecznych prezentów w postaci skarpet czy wełnianego swetra z pewnością zainteresują oryginalne i nietypowe gadżety. W poniższym poradniku znalazły się najciekawsze sprzęty i akcesoria, które z pewnością zaskoczą wszystkich członków rodziny. Dzięki nim święta Bożego Narodzenia mogą stać się jeszcze przyjemniejsze.

Okulary VR

Okulary VR to specjalne gogle, które pozwalają przenieść się do wirtualnego świata. Można je podłączyć nawet do swojego smartfona i przeglądać media społecznościowe, oglądać teledyski, filmy czy zdjęcia. Takie okulary tworzą trójwymiarową głębię, dzięki czemu można poczuć się tak, jakbyśmy sami przebywali na ekranie wraz z innymi bohaterami filmów czy gier.

Wbrew pozorom, na okulary VR nie trzeba wydawać wszystkich oszczędności. Ceny w tym przypadku rozpoczynają się już od kilkunastu złotych. Choć tańsze modele nie są tak zaawansowane technologicznie, to zazwyczaj spełniają one wszystkie oczekiwania.

Świnka – strażnik lodówki

Ktoś z członków rodziny właśnie przeszedł na dietę? Podarowana świnka-strażnik z pewnością ułatwi mu wytrwanie w swoich postanowieniach. To zabawny gadżet wykonany z miłej w dotyku gumy, który jest zasilany bateriami AA. Jest on wyposażony w specjalny czujnik światła. To właśnie dzięki niemu świnka będzie chrumkać za każdym razem, gdy lodówka się otworzy lub pozostanie niedomknięta.

Odgłosy chrumkania pozwolą opanować wilczy apetyt i chęć sięgnięcia po kolejną przekąskę. Przez to można ściślej trzymać się swojej diety. Ponieważ gadżet ma postać sympatycznej świnki, z pewnością obdarowana nią osoba nie poczuje się urażona.

Pod adresem http://www.ministerstwogadzetow.com znajdziesz wiele pomysłów na prezent

Świecące sznurówki

Dla osoby, która uwielbia buty i traktuje je jako element pozwalający wyróżnić się spośród tłumu, ciekawym pomysłem na prezent są świecące sznurówki LED. Mają one uniwersalną długość, dlatego pasują zarówno do damskiego, jak i męskiego obuwia (w razie konieczności można je skrócić). Tego typu produkty zwykle mają kilka opcji świecenia i są wodoodporne, dlatego wilgoć ich nie uszkodzi.

Świecące sznurówki są zasilane baterią zegarkową CR2032. Średnio wystarcza ona na ok. 70 godzin świecenia.

Grzejąca podstawka pod kubek

Dla osób pracujących przy komputerze, grzejąca podstawka pod kubek jest idealnym prezentem. Dzięki niej przygotowana kawa czy herbata na dłużej pozostaje ciepła. Podstawka jest zasilana za pomocą kabla USB. Wystarczy podłączyć go do komputera lub ładowarki. Dostępne w sklepach produkty tego typu mają zazwyczaj ciekawy design i nawiązują np. do popularnych filmów, takich jak „Star Wars”.

Uciekający budzik

Uciekający budzik to niezwykle ciekawy i jednocześnie praktyczny gadżet. Pozwala on obudzić się znacznie szybciej, bez konieczności włączania kolejnej drzemki. Wystarczy ustawić odpowiednią godzinę i poczekać, aż włączy się alarm. Wówczas budzik zacznie uciekać po całym pokoju, dając przy tym świetlne sygnały ułatwiające jego zlokalizowanie.

Choć działanie takiego budzika wydaje się być irytujące, to z jego pomocą obudzenie się trwa o wiele krócej niż zwykle. Co ciekawe, może on poruszać się nie tylko po blacie biurka, ale też po parkiecie i dywanie. Budzik jest zasilany bateriami AAA. W razie potrzeby jego koła można wyłączyć, aby go unieruchomić.

Post Comment