Niedrogie jachty
Magiczna turystyka

Niedrogie jachty

Jeszcze do niedawna wydawało się, że wynajem jachtu to rozrywka tylko dla wyjątkowo bogatych osób. Nic jednak bardziej mylnego. Dzisiaj na czarter jachtu na Mazurach może pozwolić sobie już większość Polaków, a żeglowanie po pięknych jeziorach województwa warmińsko-mazurskiego nie kojarzy się z luksusem. Obecnie to koszt porównywalny do innych form wypoczynku w Polsce, a także konkurencyjna oferta wobec nudnych i wyświechtanych ofert typu all-inclusive. Koszt tygodniowego wynajmu sporej wielkości jachtu, na których spędzać wakacje mogą nawet dwie rodziny jest mniejszy, niż koszt wykupienia nadmorskiego hotelu.

Potrzeba tylko odrobiny inicjatywy, a pomysł na niezapomniane wakacje może się udać. Mazury to przecież jeden z najpiękniejszych regionów Polski. A dodatkowo wciąż jest stosunkowo dziki i nieznany, dzięki czemu nie ma tutaj takich tłumów turystów, jak w Zakopanem, Ustce, czy Mielnie. Mazury mają bardzo wiele do zaoferowania, dlatego jeżeli złapiemy żeglarskiego bakcyla, to na pewno można tutaj wrócić i wciąż odkrywać nowe miejsca. I właśnie ta możliwość wyboru, która jest dla większości osób bardzo istotna, jest sednem żeglowania. Nikt tutaj nie ustala nam programu wycieczki, czy kierunku, w którym mamy płynąć. O wszystkim decydujemy sami i to jest właśnie najpiękniejsze. Na jachcie jest bardzo wiele udogodnień, zdarzają się już nawet jachty z telewizorem lub dostępem do Internetu. Dlatego możemy śmiało spędzać większość czasu na wynajętej łódce, co pozbawia nas dodatkowych kosztów. Nie musimy płacić za wstęp do wesołego miasteczka, kina 5D i innych tragicznych rozrywek.

Mazury to królestwo przyrody, które najlepiej poznawać można właśnie z pokładu wynajętego jachtu. Na jacht możemy zabrać także rowery i jeśli najdzie nas tylko ochota, możemy zawinąć do portu i zabrać rodzinę na rowerową wycieczkę po okolicy. A wieczorami nie ma nic lepszego, niż klimat mazurskich portów i ten niezapomniany spokój, który osiąga się przy szklance ulubionego trunku i dźwiękach szantów.

Czarter jachtów w bardzo dobrej i atrakcyjnej cenie znajdziecie na magicznej stronie czarter jachtu Mazury którą redakcja portalu Magiczna Dziupla gorąco poleca.

One Comment

  1. W tym roku wybieram się na wakacje na Mazury i zamierzamy własnie wynająć jacht. Polecam wszystkim taki wypad, bo już wiem że nie będe żałował :)))

    Reply

Post Comment