Jak skutecznie uwodzić kobiety?
Magiczna rozrywka

Jak skutecznie uwodzić kobiety?

Czy istnieją jakieś uniwersalne, niezawodne sposoby na uwodzenie kobiet, które zadziałają w każdej sytuacji? Jeżeli wierzyć ogromnej liczbie książek oraz stron internetowych poświęconych temu zagadnieniu, należałoby powiedzieć, że tak. Niestety, rzeczywistość jak zwykle okazuje się znacznie bardziej skomplikowana, niż jej nieudolnie skonstruowane teoretyczne modele. Należy pamiętać, że uwodząc kobietę nie mamy do czynienia z prostym automatem działającym w sposób zero-jedynkowy, lecz z żywą osobą posiadającą skomplikowaną konstrukcję psychiczną. Z tego powodu wszelkie „killer taktyki” w zakresie uwodzenia kobiet należy włożyć między bajki. Czy oznacza to jednak, że uwodzenie jest dziedziną, w której nie można się poprawić i że wszystko zależy tylko i wyłącznie od wrodzonych cech i predyspozycji? Oczywiście, że nie! Rzecz w tym, że problem jest znacznie bardziej skomplikowany, niż zwykło się go przedstawiać, przez co jakiekolwiek gotowe recepty, „tricki” czy „gadki” są tak naprawdę bezużyteczne.

Jak skutecznie uwodzić kobiety?

Przede wszystkim, warto pamiętać, że kobiety znacząco różnią się między sobą. Niektóre preferują typowych, męskich mężczyzn, którzy są skłonni do dominacji. Inne z kolei wolą mężczyzn delikatnych i wrażliwych. W tym drugim przypadku, warto inteligentnie kokietować kobietę, ale poprzez skupianie się na jej wyglądzie, tylko inteligencji, osiągnięciach zawodowach itp. Czasami dobry efekt przynosi napomknięcie, że „nie ma się nic przeciwko „zamianie ról w łóżku”(nawet jeżeli kobieta nie lubi dominować podczas seksu, to mężczyzna potrafiący przyznać się do „nienormatywnych” upodobań na pewno zyska u niej punkty).

W przypadku kobiet należących do pierwszego typu najlepsze rezultaty przynosi oczywiście eksponowanie swojej męskości. Rzecz jednak w tym, aby odbywało się to w sposób inteligentny, bez buractwa i szpanerstwa, które na większość kobiet działaja odstraszająco. Popisywanie się samochodem, opowiadanie o bójkach albo ilości wypitego alkoholu czy, o zgrozo, seksistowskie żarty-to wszystko niemal zawsze przynosi efekt dokładnie odwrotny od spodziewanego. Nie należy również agresywnie umniejszać wartości kobiety, sprawiać aby czuła się mniej inteligentna lub reagować niechęcią, gdy okaże się dowcipna, elokwentna i błyskotliwa. Warto pamiętać, że kobieta jest osobą, tzn że oprócz typowo kobiecych potrzeb i pragnień, ma również potrzeby i pragnienia typowe dla każdej osoby, a więc na przykład potrzebę poczucia własnej wartości, bycia docenianą i posiadania możliwości swobodnej ekspresji siebie. Zapominanie o tym fundamentalnym fakcie i traktowanie kobiety tylko i wyłącznie jako potencjalnej „poddanej”, która powinna wyzbyć się swoich typowo ludzkich cech to w dzisiejszych czasach na ogól prosta droga do samotności.

Rzecz jasna, wszystko powyższe nie oznacza, że szeroko rozumiany wygląd jest pozbawiony znaczenia. Oczywiście, nie trzeba wyglądać jak Bradley Cooper, aby podobać się kobietom. Jednak takie cechy, jak białe zęby, dobrze dobrane, gustowne ubrania czy wreszcie przynajmniej lekko wysportowana sylwetka są jak najbardziej wskazane i bez wątpienia zrobią dobre wrażenie na niemal każdej przedstawicielce płci pięknej.

Post Comment